loader

Winda na schody dla seniorów – dlaczego warto ją zamontować jeszcze w marcu?

Polskie społeczeństwo starzeje się, nie dziwi więc fakt, że w coraz większej liczbie domów pojawiają się tanie krzesła schodowe. Te niewielkie dźwigi pozwalają dłużej zachować samodzielność seniorom, którzy z powodu braku sprawności nie są już w stanie pokonywać schodów. Poznaj 3 powody, które przekonają Cię do zamontowania windy na schody dla seniorów w Twoim domu – i to jeszcze w marcu!

Czytając artykuł, dowiesz się:

  • w jaki sposób krzesełko HomeGlide ułatwia życie seniorom,
  • na jakich schodach można je zamontować,
  • ile kosztuje tanie krzesło schodowe.

Winda na schody dla seniorów (i nie tylko)

Krzesełko HomeGlide to rodzaj dźwigu, który porusza się tuż nad stopniami, aby bezpiecznie przetransportować pasażera pomiędzy piętrami. Dzięki krzesłu schodowemu osoba zmagająca się z trudnościami w pokonywaniu schodów odzyskuje samodzielność i może swobodnie poruszać się po całym domu. Winda na schody to także idealne rozwiązanie dla samotnego mieszkańca bloku, który nie mogąc wyjść z domu, musi liczyć na pomoc sąsiadów. Krzesełko HomeGlide umożliwi mu pokonywanie schodów bez bólu i wysiłku, gdy tylko będzie chciał zrobić zakupy lub pójść do lekarza. Z windy na schody dla seniorów mogą korzystać także osoby niepełnosprawne, które potrafią samodzielnie przesiąść się z wózka inwalidzkiego na siedzisko krzesełka.

Winda schodowa – komfortowa i bezpieczna

Bezpieczeństwo oraz wygoda korzystania z taniego krzesła schodowego to główne atuty urządzenia, które możemy coraz częściej spotkać w polskich domach. Pierwsza zaleta nie wynika tylko z samego założenia windy krzesełkowej na schodach, które sprawia, ze ryzyko upadku ze stopni jest bliskie zeru. Producent minidźwigu wyposażył swoje urządzenia także w pasy bezpieczeństwa, które utrzymują pasażera w stabilnej pozycji oraz czujniki przeszkód. Jeśli wykryją one jakikolwiek przedmiot stojący na stopniach, natychmiast zatrzymują krzesełko schodowe, skutecznie zapobiegając kolizji. Winda ma również wbudowany system łagodnego startu i hamowania, dzięki któremu porusza się w płynny sposób – bez gwałtownych drgań.

Winda schodowa – dlaczego warto ją mieć?

Poznaj 3 powody, które przekonają Cię, że warto zamontować krzesełko na schody proste w Twoim domu. I to jeszcze w marcu 2020!

1. Promocyjna cena

Jeszcze tylko przez 2 tygodnie możesz kupić tanie krzesło schodowe w obniżonej cenie. Do końca marca w firmie Windy Schodowe trwa promocja na zakup, montaż i dostawę krzesełka HomeGlide na schody proste. Dzięki obniżce ceny nowych urządzeń, sprzedawanych w ramach 2-letniej gwarancji, rozpoczynają się już od 7000-7500 zł brutto. Promocja dotyczy tylko odbiorców prywatnych.

2. Błyskawiczna dostawa

Zamów tanie krzesło schodowe i ciesz się nowym urządzeniem już po 3 dniach od dokonania zakupu!  Montaż windy trwa niespełna 1 dzień i nie wymaga przeprowadzania remontu – aby założyć dźwig, potrzebne jest nam tylko gniazdko elektryczne. Nie zwlekaj więc i już teraz zadbaj o bezpieczeństwo siebie oraz swojej rodziny.

3. Dofinansowanie ze środków PFRON

Jeżeli jesteś osobą niepełnosprawną, to zakup krzesełka HomeGlide może przynieść Ci podwójne oszczędności. Dzięki dofinansowaniu do likwidacji barier, które sięga nawet 85-95%, zyskasz nową, w pełni sprawną windę za kilka lub kilkanaście procent jej wartości. Dotacje są przyznawane zgodnie z kolejnością zgłoszeń z danego roku. Złożenie wniosku w pierwszym kwartale zwiększy więc Twoje szanse na otrzymanie dofinansowania.

Chcesz dowiedzieć się więcej o montażu, cenie i funkcjonalnościach windy na schody dla seniorów? Odwiedź naszą stronę: www.winda-na-schody.pl lub zadaj pytanie inżynierom z firmy Windy Schodowe!

Nasi eksperci czekają na Twój telefon pod nr:

+48 692 44 94 74 | +48 608 445 819 | +48 606 686 002 

Chętnie odpowiemy też na Twój e-mail: info@winda-na-schody.pl

Skontaktuj się z nami, aby otrzymać bezpłatnie indywidualny kosztorys krzesełka schodowego, który jest niezbędny do uzyskania dotacji!

Zapraszamy!

Windy Schodowe

Artykuł sopnsorowany

Zobacz

Pielęgnacja wrażliwej skóry dziecka wymaga stosowania odpowiednio dopasowanych produktów. Warto pamiętać o tym, że w przypadku pielęgnacji skóry malucha liczy się nie tylko skuteczność, ale także i bezpieczeństwo stosowanych specyfików.  Pielęgnacja skóry dziecka - podstawowe zasady  Pielęgnacja wrażliwej skóry dziecka...

W drogeriach i perfumeriach mamy okazję przetestować wiele kompozycji zapachowych. Obok stoisk wypełnionych kształtnymi buteleczkami z perfumami, pojawiają się specjalne paski papierowe. Czy to jednak dobry sposób na zapoznanie się z wybranym zapachem? Sprawdzamy, w jaki sposób prawidłowo testować perfumy. Odlewka zamiast dużego opakowania Wybór nowych perfum to zazwyczaj...

Na to pytanie można odpowiedzieć bardzo prosto – chodzi o troskę o narząd wzroku, jakim są nasze oczy. Nie tylko o lepsze widzenie, ale też o powstrzymanie negatywnego wpływu promieniowania UV na oczy. Na czym ono polega? Okulary przeciwsłoneczne przeciw promieniom UV Wraz ze światłem słonecznym dociera do nas promieniowanie UV. Dzieli się je na 3 rodzaje, z których...