loader

Prezenty dla dziadków na każdą okazję – Dzień Babci, Dzień Dziadka, urodziny, imieniny

Dziadkowie mają tendencję do rozpieszczania swoich wnuków. Po wkroczeniu w dorosłość i założeniu własnej rodziny warto im się za to odwdzięczać. Okazji ku temu nie brakuje, a Dzień Babci, Dzień Dziadka, imieniny czy urodziny to tylko wybrane spośród nich. W sklepach można znaleźć także wiele interesujących prezentów dla dziadków. Oto kilka propozycji!

Wspólne prezenty dla babci i dziadka

Wybierając wspólne prezenty dla babci i dziadka, np. z okazji rocznicy ślubu lub świąt, warto postawić na połączenie ciekawego designu z funkcjonalnością. Nasza pierwsza propozycja to elegancki stalowy dzbanek z zaparzaczem, który dzięki solidnemu wykonaniu będzie służył seniorom przez wiele lat. Dzbanek pozwala nie tylko zaparzyć herbatę, ale również elegancko podać ją gościom.

W sklepach z wyposażeniem kuchni, takich jak DUKA, dostępne są również ciekawie zaprojektowane i wykonane przedmioty codziennego użytku. Jako prezenty dla babci i dziadka polecamy bambusowe chlebaki wyposażony dodatkowo w deskę do krojenia i wykonane w modnym stylu skandynawskim. Z pewnością przydadzą się dziadkom, a jednocześnie staną się prawdziwą ozdobą kuchni.

Prezent dla babci na każdą okazję

Z kolei zestaw drewnianych młynków do soli i pieprzu to dobry prezent dla babci. Co prawda większość gospodyń ma je w domu, ale nie wszystkie z nich są wykonane równie ciekawie jak drewniano-stalowe modele w stylu skandynawskim. Praca w kuchni z pewnością będzie przebiegać znacznie przyjemniej, gdy świeże przyprawy wydobywać się będą np. z młynków w kształcie minimalistycznych figurek.

Idealny prezent dla dziadka

Wielu seniorów stara się zachować aktywność, mimo upływającego czasu. Starszych mężczyzn możemy więc spotkać na długich spacerach, a nawet wycieczkach na ryby. Biorąc pod uwagę tę tendencję, jako ciekawy prezent dla dziadka rekomendujemy wysokiej jakości kubek termiczny wykonany ze stali nierdzewnej z doskonałą izolacją próżniową i odznaczający się wodoszczelnością. Nawet w trakcie wielogodzinnej aktywności na świeżym powietrzu dziadkowi nie zabraknie ciepłej herbaty lub kawy.

Pamiętaj, że prezenty dla babci i dziadka nie muszą kosztować wiele. Ważne, by wyróżniały się swoim wyglądem, a jednocześnie miały wartość funkcjonalną.

Zobacz

Jak wybrać obuwie robocze, które spełni nasze oczekiwania? Dlaczego wybór butów roboczych jest tak ważny i jakie modele polecamy? Zobacz nasz poradnik, w którym rozwiejemy Twoje wątpliwości! Jak wybrać buty robocze dopasowane do naszych potrzeb? Pracując w branży BHP często mam uczucie, że temat wyboru butów roboczych jest traktowany przez wielu ludzi „po...

Bieganie to obecnie jeden z najpopularniejszych sportów. Niestety wraz ze zwiększającą się  liczbą biegaczy amatorów, wzrasta również liczba kontuzji – według statystyk od 30 do 70 proc. wszystkich urazów  ma charakter przeciążeniowy, a większość z nich dotyczy stawu kolanowego. Najczęściej wpływ na pojawienie się urazów mają zmienne związane z...

​ Sen to fantastyczny dar od natury. Możemy odpowiednio wypocząć, przetworzyć wszystkie bodźce i zregenerować siły. Choć jest on potrzebny jak powietrze i wszyscy śpimy w ten sam sposób, nadal niewiele wiemy o całym procesie. Nawet neurobiolodzy, psychologowie i specjaliści od snu nie poznali jeszcze wszystkich jego tajników. Dzielą się z nami jednak tym, co ustalili do tej...