loader

Prezenty dla dziadków na każdą okazję – Dzień Babci, Dzień Dziadka, urodziny, imieniny

Dziadkowie mają tendencję do rozpieszczania swoich wnuków. Po wkroczeniu w dorosłość i założeniu własnej rodziny warto im się za to odwdzięczać. Okazji ku temu nie brakuje, a Dzień Babci, Dzień Dziadka, imieniny czy urodziny to tylko wybrane spośród nich. W sklepach można znaleźć także wiele interesujących prezentów dla dziadków. Oto kilka propozycji!

Wspólne prezenty dla babci i dziadka

Wybierając wspólne prezenty dla babci i dziadka, np. z okazji rocznicy ślubu lub świąt, warto postawić na połączenie ciekawego designu z funkcjonalnością. Nasza pierwsza propozycja to elegancki stalowy dzbanek z zaparzaczem, który dzięki solidnemu wykonaniu będzie służył seniorom przez wiele lat. Dzbanek pozwala nie tylko zaparzyć herbatę, ale również elegancko podać ją gościom.

W sklepach z wyposażeniem kuchni, takich jak DUKA, dostępne są również ciekawie zaprojektowane i wykonane przedmioty codziennego użytku. Jako prezenty dla babci i dziadka polecamy bambusowe chlebaki wyposażony dodatkowo w deskę do krojenia i wykonane w modnym stylu skandynawskim. Z pewnością przydadzą się dziadkom, a jednocześnie staną się prawdziwą ozdobą kuchni.

Prezent dla babci na każdą okazję

Z kolei zestaw drewnianych młynków do soli i pieprzu to dobry prezent dla babci. Co prawda większość gospodyń ma je w domu, ale nie wszystkie z nich są wykonane równie ciekawie jak drewniano-stalowe modele w stylu skandynawskim. Praca w kuchni z pewnością będzie przebiegać znacznie przyjemniej, gdy świeże przyprawy wydobywać się będą np. z młynków w kształcie minimalistycznych figurek.

Idealny prezent dla dziadka

Wielu seniorów stara się zachować aktywność, mimo upływającego czasu. Starszych mężczyzn możemy więc spotkać na długich spacerach, a nawet wycieczkach na ryby. Biorąc pod uwagę tę tendencję, jako ciekawy prezent dla dziadka rekomendujemy wysokiej jakości kubek termiczny wykonany ze stali nierdzewnej z doskonałą izolacją próżniową i odznaczający się wodoszczelnością. Nawet w trakcie wielogodzinnej aktywności na świeżym powietrzu dziadkowi nie zabraknie ciepłej herbaty lub kawy.

Pamiętaj, że prezenty dla babci i dziadka nie muszą kosztować wiele. Ważne, by wyróżniały się swoim wyglądem, a jednocześnie miały wartość funkcjonalną.

Zobacz

Wygląd gruszki, która kształtem przypomina kobiecą figurę, oddziałuje mocno na wyobraźnię i może przywoływać namiętne skojarzenia. Jest pełna zdrowych składników, a jej smak doceniali nawet polscy królowie! Znany polski kronikarz opisuje, że Władysław Jagiełło „dobre i słodkie gruszki po kryjomu jadał”. Dlaczego tak wstydliwie? Zapewne z tego powodu, że...

Budzisz się z bólem gardła, potem przychodzi katar, kaszel i kichanie – to jasne, że złapała Cię infekcja. Niestety, nie ma lekarstwa na przeziębienie, ale warto je poskromić, zanim dojdzie do powikłań np. zapalenia krtani czy płuc. Na szczęście istnieje kilka sposobów, dzięki którym szybciej rozprawisz się z wirusem i wrócisz do pełni sił. 1. Sen dobry na wirusa...

Właściwe wyposażenie specjalistycznych sklepów jak choćby salonów optycznych, to nie lada wyzwanie dla jego właścicieli. Znalezienie optymalnego dostawcy wszystkich potrzebnych akcesoriów, kosmetyków czy też maszyn to nieraz droga przez mękę. Na szczęście, sytuacja zmienia się, ponieważ dostawcy takich usług, w tym także hurtownie optyczne, zaczynają coraz lepiej...