loader

Pogoda dla biegaczy

Wczesny zmierzch, mgliste poranki, zmienna pogoda – to czynniki, które działają na niekorzyść biegacza. Na szczęście rynek oferuje bogaty wybór profesjonalnej odzieży zarówno dla wytrawnych sportowców, jak i początkujących amatorów, która jest dostosowana do najtrudniejszych warunków atmosferycznych, zapewnia bezpieczeństwo w każdej sytuacji i pozwoli nam wybiec z domu w każdych okolicznościach.

Trening rzecz święta

Jedną z cech osób, które poważnie traktują bieganie, jest to, że trenują one niezależnie od pory dnia i pogody. Jednak nawet najbardziej wytrwały długodystansowiec ma czasem wątpliwości przed wyjściem z domu. Kiedy zatem warunki nas nie rozpieszczają, skorzystajmy z profesjonalnej pomocy w postaci odpowiednich ubrań wyposażonych w użyteczne gadżety. Interesującą ofertą na nadchodzący zimny sezon biegowy jest kolekcja Jogging Kalenji by Decathlon AW 2017, która wykorzystuje wiele innowacyjnych rozwiązań I funkcjonalności, aby spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagającego sprintera.  

Komfort i bezpieczeństwo

To podstawowe kryteria, które powinna gwarantować odzież biegacza. Przede wszystkim ubrania muszą być wykonane z jakościowego, wygodnego, elastycznego materiału, który utrzymuje ciepło, a jednocześnie odprowadza wilgoć. To ostatnie zapewniają otwory wentylacyjne lub wbudowane siateczki usprawniające obieg powietrza. Dodatkowym udogodnieniem jest otwór na kciuk, który zapobiega wychłodzeniu organizmu w zimne lub dżdżyste dni. Wszystkie te rozwiązania znajdziemy w nowej kolekcji Jogging marki Kalenji by Decathlon, przygotowanej na sezon jesień – zima 2017/2018. Nowa linia ubrań zyskała też więcej elementów odblaskowych, które zapewniają widoczność 360 stopni, dzięki czemu nasza obecność nie umknie żadnemu użytkownikowi dróg.

Dla każdego coś miłego

Przygotowując się do stawienia czoła pogodowym przeciwnościom, nie można jednak zapomnieć, że bieganie to przede wszystkim przyjemność. A będzie ona jeszcze większa, jeśli skorzystamy z rewolucyjnego udogodnienia, jakie zapewnia czapka Musique Bluetooth Kalenji dostępna tylko w sklepach Decathlon. To innowacyjne rozwiązanie pozwoli bezprzewodowo połączyć się ze smartfonem i komfortowo słuchać muzyki lub rozmawiać przez telefon, kiedy bieg odbywa się w tempie konwersacyjnym. Dodatkowo czapka została uszyta z różnych rodzajów materiału – ciepłego i oddychającego – umieszczonych w odpowiednich miejscach na głowie. Natomiast dla tradycjonalistów Decathlon proponuje bluzy z przejściami na przewód do słuchawek oraz rękawiczki dotykowe umożliwiające korzystanie z klawiatury.

Wygodne bieganie

Marginal gains

Każdy sportowiec zna tę przewrotową teorię, wypromowaną przez brytyjskich kolarzy. Polega ona na wykorzystaniu drobnych udoskonaleń, np. w sprzęcie lub odzieży, aby poprawić swoje rezultaty i zyskać przewagę konkurencyjną. Takim drobnym, ale znaczącym detalem mogą być np. wygodne kieszenie w ubraniach z kolekcji Jogging Kalenji by Decathlon AW 2017, w których zmieszczą się żele czy softflask, dzięki czemu na zawody nie trzeba brać plecaka. Z kolei podczas wieczornego treningu bardzo pomocna może okazać się szlufka na lampkę LED w opasce na głowę By Night Kalenji. Pamiętajmy też, że lepsze wyniki osiągniemy, dostosowując obuwie do podłoża, po którym się poruszamy. Na przykład jeśli lubimy biegać po kamienistych ścieżkach, wybierzmy buty Kiprun Trail MT Kalenji.

Bieg czy wybieg?

Jednak jakość i innowacyjne funkcjonalności to nie wszystko. Oczywiście dla biegaczy najważniejszy jest sport i korzyści, jakie zapewnia on dla ciała i ducha, ale wygląd podczas biegu też się liczy! Ubrania marki Kalenji są nie tylko świetnie uszyte, ale również posiadają przemyślany design. Kolekcja umożliwia łączenie komplementarnych produktów i tworzenie spójnych stylizacji, które pozwolą nam się wyróżnić na biegowych ścieżkach. Nowoczesne wzory i energetyzujące kolory będą z pewnością dodatkową motywacją do wyjścia w jesienną szarugę. Z kolei na mroźniejsze dni Decathlon proponuje bogaty wybór ciepłych i modnych akcesoriów, takich jak czapki, rękawiczki czy opaski na głowę. Nie daj się pogodzie!

Zobacz

Golf to sport o długiej tradycji, a jego popularność rośnie na całym świecie. Wspaniałe pola golfowe przyciągają nie tylko profesjonalistów, ale także amatorów, którzy marzą o grze na legendarnych terenach. Oto kilka najbardziej znanych i prestiżowych pól golfowych, które warto poznać. St Andrews Links – Szkocja St Andrews Links w Szkocji jest uważane za kolebkę...

KTM to marka znana przede wszystkim z motocykli i rowerów górskich. W ostatnich latach firma z powodzeniem wkroczyła również na rynek rowerów elektrycznych. Rowery elektryczne KTM wyróżniają się wysoką jakością wykonania, innowacyjnymi rozwiązaniami technologicznymi i szeroką gamą modeli, które odpowiadają potrzebom różnych użytkowników. Wkraczanie na rynek e-bike'ów...

Komiksy Marvela są niezwykle popularne nie tylko w Polsce, ale na całym świecie. Znane są przede wszystkim z opowieści przygodowych, niesamowitych superbohaterów i ciekawych zwrotów akcji. Dlatego nie brakuje miłośników tych niezwykłych historii, a ich grono wciąż się powiększa. Osoby, które nigdy do tej pory nie sięgały po komiksy, powinny zacząć swoją przygodę z taką...