loader

Podkładka na biurko – najlepsza ochrona

Pracując przy biurku często stawiamy kubki z kawą, herbatą czy wodą na blacie. Wystarczy chwila nieuwagi i nieszczęście gotowe. Zalewamy  wszystkie dokumenty, nad którymi tak długo i ciężko pracowaliśmy. W najgorszym przypadku nasza klawiatura staje się ofiarą kubka soku, przez co przestaje działać i dlatego trzeba kupić nową. Wylana woda może też zniszczyć powierzchnie mebla, zwłaszcza jeśli jest on wykonany z drewna. Po takich wypadkach farba zaczyna się łuszczyć, czasem pozostają też plamy na powierzchni Jak zatem chronić biurko, sprzęty i najważniejsze dokumenty podczas pracy? Dobrym rozwiązaniem będzie użycie specjalnych podkładek na biurka. Dzięki nim możemy być pewni, że chronimy nie tylko arkusze papieru, ale również mebel.

Jaką podkładkę na biurko wybrać?

Może się wydawać, że zakup podkładki na biurko jest banalnie prosty. Obecnie jednak mamy szeroką gamę produktów w każdym sklepie, co sprawia, że czasem bardzo trudno się zdecydować na konkretny model. Przede wszystkim istotny jest materiał, z którego nakładki są wykonane. Najlepiej używać modeli ze specjalnej foli. Dzięki temu mamy pewność, że będą dobrze chronić mebel przed wszelkimi zarysowaniami oraz uszkodzeniami. Często bowiem stawiamy na biurku przedmioty z ostrymi krawędziami, które sprawiają, że powierzchnia mebla szybko się niszczy i nie wygląda tak dobrze, jak w momencie zakupu. Foliowe podkładki łatwo wymyć. Dlatego nie musimy co chwile wymieniać podkładki. 

Niektóre modele są dodatkowo wyposażone w specjalny antypoślizgowy spód. Dzięki temu nie musimy się martwić, że sprzęt będzie nam się cały czas przesuwał. Jest bardzo ważne zwłaszcza wtedy, kiedy wykonujemy precyzyjne szkice oraz rysunki. Niepewny ruch ręki sprawi, że trzeba będzie wszystko zaczynać od nowa. 

Podkładki na biurko mogą też mieć różne wzory. Część jest przeznaczona dla dzieci, dlatego są na nich bohaterowie z bajek lub komiksów. Inne modele są bardziej eleganckie i można je też wykorzystywać do biur. 

podkładka

Gdzie kupić podkładkę pod biurko?

Podkładki pod biurko są coraz częściej kupowane. Na taki zakup decydują się nie tylko pracujące osoby, ale również rodzice, którzy chcą ochronić mebel przy nieuważnych i roztrzepanych dzieciach. Modele równią się od siebie pod względem wielkości, dlatego nie musimy się obawiać, że zabraknie podkładki pasującego do naszego biurka. Jeśli nie wiemy, gdzie kupić podkładkę, to warto skorzystać z oferty sklepu Alibiuro.pl. Jest to firma, która już od 20 lat specjalizuje się w dystrybucji najwyższej jakości artykułów biurowych. Przedsiębiorstwo obsługuje zarówno klientów indywidualnych, jak i biurowych. Dzięki temu każdy może skorzystać z oferty firmy i dopasować ją do swoich potrzeb. 

W szerokiej ofercie sklepu można znaleźć także podkładki na biurko. Dodatkowym atutem jest profesjonalna obsługa, która chętnie pomoże. Jeśli zatem nie jesteśmy pewni, jaki model podkładki pod biuro, to warto dopytać i dokładnie przejrzeć opisy produktów. Na pewno znajdziemy coś dla siebie. 

foto
Autor:Redakcja

Zobacz

Dziurkacz można znaleźć praktycznie w każdym biurze. Jest to urządzenie do robienia otworów najczęściej w kartkach papierów. Dzięki temu z łatwością można je później umieścić w segregatorach. Pierwszy dziurkacz został opatentowany już w 1886 roku. Prawdopodobnie nikt ze współczesnych ludzi nie zdaje sobie sprawy z tego, że jest to tak stary przyrząd. Wynalazek ten...

Salon fryzjerski jest miejscem, w którym klienci mogą przejść fantastyczną metamorfozę. Wielu z nich z wielką przyjemnością, regularnie odwiedza swoich ulubionych fryzjerów, wiedząc, iż wyjdą od nich w lepszych humorach. Zanim jednak będą mogli oddać się w ich ręce, często muszą spędzić nieco czasu w poczekalni. Ważne zatem, aby było to przyjazne miejsce, w którym...

Praca to nie tylko obowiązki i konieczność dotrzymania wszelkich terminów, to także ludzie i ich samopoczucie, które bezpośrednio przekłada się na efekty działania. Wiele nowoczesnych firm doskonale rozumie, jak ważna jest przyjemna atmosfera w miejscu pracy i komfortowo wyposażone stanowiska biurowe. Podajemy 10 gotowych pomysłów na pozytywne zmiany w biurze. Ergonomiczne...