loader

Oprawa pracy dyplomowej - wyczekiwany moment każdego studenta

Lata zdobywania wiedzy, siedzenia do późna w bibliotece, stresu związanego z nadejściem sesji egzaminacyjnej, ale również i piękny czas zawierania znajomości na całe życie, wspólnych wyjść, nauki samodyscypliny czy samodzielnego życia - tak można w skrócie podsumować studia. Jednak zanim na zawsze opuścimy mury naszej Alma Mater czeka nas napisanie i oprawa pracy dyplomowej, a później obrona.    

Wielu studentom sen z powiek spędza, będące ostatnim etapem zdobycia wykształcenia wyższego pisanie pracy dyplomowej. Najpierw nie do końca wiadomo, jak się do tego zabrać i każdy czuje się nieco zagubiony, jednak powoli, w miarę oswojenia z zadaniem oraz wyszukaniem odpowiednich pozycji bibliograficznych tekstu zaczyna przybywać. Kiedy już stworzyliśmy całość, która zaakceptowana została przez promotora zostaje nam oprawa pracy dyplomowej. 

Ochrona przed zniszczeniem w eleganckiej oprawie

Głównym powodem oprawy prac licencjackich i magisterskich jest zabezpieczenie ich przed ewentualnym uszkodzeniem czy zabrudzeniem. W końcu nie po to wkładaliśmy tyle pracy i serca w każdy napisany rozdział, by później przypadkowo nasze dzieło uległo zniszczeniu. Z punktu widzenia uczelni oprawa zdecydowanie pomaga w archiwizacji prac, do czego są one zobligowane swoimi przepisami wewnętrznymi.

Praca dyplomowa w oprawie prezentuje się profesjonalniej i zdecydowanie bardziej elegancko, niż sam tylko jej wydruk czy opcja bindowania. Kolor oraz rodzaj obramowania - miękki, w postaci bardziej broszurowej lub twardy, przypominający swym wyglądem książkę zazwyczaj jest z góry narzucony przez panujące na danej uczelni wymogi dotyczące pisania prac dyplomowych. 

Często też inną wersję egzemplarza trzeba oddać promotorowi czy recenzentowi, a inną przekazać do archiwizacji. Warto więc, w takim przypadku wybrać oprawę pracy dyplomowej Lobos.promo, gdzie samodzielnie można wybrać wszystkie parametry wydruku, zaczynając od rodzaju papieru, po barwę, ilość stron oraz  wolumen nakładu. Dobrą opcją jest również możliwość nagrania na płytę, co zwykle również znajduje się w kryteriach uniwersyteckich.   

Praca dyplomowa w oprawie - pamiątka na długie lata

Napisanie pracy do łatwych wcale nie należy, stanowiąc ogromną trudność dla większości studentów. Dlatego skończenie jej daje ogromną ulgę, radość i jest powodem do dumy. Warto zachować sobie choć jeden wydrukowany oraz pięknie oprawiony egzemplarz, który znajdzie miejsce na półce z książkami, pełniąc rolę pięknej pamiątki ze studenckich czasów. 

Wiele drukarni posiada w swojej ofercie druk i obramowanie. Oprawa prac dyplomowych Lobos.promo pozwala na wybór dowolnego koloru okładki, dlatego tworząc wersję dla siebie można zaszaleć z jej barwą. Szybkość realizacji zamówienia to dodatkowy atut, bowiem często wielu studentów czekając na feedback od promotora, ciągłe nanoszenie poprawek czy nawał obowiązków drukowanie zostawia na ostatnią chwilę, a terminu obrony nie da się przesunąć. Zatem porządna oprawa chroniąc ,,nasze dzieło’’ przed zniszczeniem gwarantuje schludny i fachowy wygląd całości.  

foto
Autor:Redakcja

Zobacz

Kiedy zbliża się okres szkolny, zastanawiamy się nad odpowiednim zestawem zeszytów i brulionów, które będą służyły dzieciom w szkolnych obowiązkach. Nad odpowiednimi przyborami do sporządzania notatek rozglądają się także studenci. Chcemy żeby produkt, który wybierzemy był solidnie wykonany, nie rozklejał się w trakcie użytkowania, miał wystarczającą ilość stron...

​ Wakacje to bez wątpienia nie tylko idealny czas na odpoczynek od przytłaczającej codzienności, ale i doskonała okazja do nabrania oddechu i zrelaksowania się przy wyśmienitej książce. Codzienna gonitwa za pieniądzem, rozwój kariery oraz załatwianie dziesiątek nieistotnych spraw sprawia, że zaczynamy zaniedbywać swój umysł, którego potencjał jest nieograniczony, musimy...

Inteligentne zegarki - smartwatche królują na rynku już od dobrych kilku lat. To praktyczne urządzenia, które posiadają wiele funkcji i mają zapewnić jeszcze lepszy dostęp do informacji. Ich dodatkowym atutem jest ciekawy wygląd, dzięki czemu pasują niemal każdemu. Przygotowaliśmy krótkie zestawienie kilku modeli, które pomoże Ci podjąć decyzję, jaki smartwatch wybrać...