loader

Jak mniej myśleć. Dla analizujących bez końca i wysoko wrażliwych

Wakacje to bez wątpienia nie tylko idealny czas na odpoczynek od przytłaczającej codzienności, ale i doskonała okazja do nabrania oddechu i zrelaksowania się przy wyśmienitej książce. Codzienna gonitwa za pieniądzem, rozwój kariery oraz załatwianie dziesiątek nieistotnych spraw sprawia, że zaczynamy zaniedbywać swój umysł, którego potencjał jest nieograniczony, musimy tylko w to uwierzyć i nauczyć się to prawidłowo wykorzystywać.

w XXI wieku wyjątkowo trudno jest się zrelaksować, zwolnić szaleńcze tempo życia i pozwolić sobie na chwilę odpoczynku od ciągłego, intensywnego myślenia i analizowania. "Jak mniej myśleć. Dla analizujących bez końca i wysoko wrażliwych" to jednak pozycja, dzięki której spojrzysz na swoje codzienne funkcjonowanie z zupełnie innej perspektywy, a dodatkowo nauczysz się prawidłowo wykorzystywać imponujący potencjał Twojego umysłu. 

"Jak mniej myśleć. Dla analizujących bez końca i wysoko wrażliwych"

Są tytuły, sięgając po które mamy okazję przenieść się w zupełnie nowy, niesamowity świat. Dzięki temu możemy - choć na chwilę - oderwać się od naszej codzienności i problemów. "Jak mniej myśleć. Dla analizujących bez końca i wysoko wrażliwych" to jednak zupełnie inna metoda na uporanie się z rzeczywistością, która często nie ma dla nas litości. 

Christel Petitcollin w swoim dziele nie pokazuje nam nowego uniwersum, a raczej pozwala spojrzeć z zupełnie innej perspektywy na samego siebie, dzięki czemu wszystko to, co nas otacza, możemy zobaczyć w zupełnie nowym świetle. Często masz wrażenie, że zbyt dużo myślisz, a momentami wydaje Ci się nawet, że jesteś z innej planety? A może nie możesz sobie znaleźć miejsca, inni ludzie Cię nie rozumieją, a w Twoim mózgu dzieje się tak wiele, że chciałbyś go wyłączyć choćby na chwilę? Jeśli tak jest, nie martw się, nie jesteś sam i istnieją sprawdzone sposoby na poradzenie sobie z taką przypadłością. 

Nie traktuj tego jako wadę czy Twój największy problem - to gigantyczna zaleta, tylko musisz nauczyć się ją wykorzystywać w odpowiedni sposób, który będzie przynosił Ci korzyści w codziennym życiu. Osoby takie zwykle charakteryzuje się jako nadwydajne mentalnie, w których tkwi gigantyczny potencjał, choć często trudno jest sprawić, by wyszedł on na jaw i przestał się marnować pośród codziennych ograniczeń. Sięgając po książkę "Jak mniej myśleć. Dla analizujących bez końca i wysoko wrażliwych" poznasz tajemnicę pielęgnowania tak ogromnego skarbu, jakim jest Twój wspaniały umysł. 

Rozwijaj swój umysł i pokazuj światu, na co Cię stać

Obecny rynek pracy i czasy, w których żyjemy, wymuszają na nas bycie w ciągłej gotowości. Bezustanne sprawdzanie firmowych czatów, czytanie branżowej literatury, dokształcanie się i wertowanie informacji z kraju i ze świata w każdej wolnej chwili, by cały czas być na czasie. Taka pogoń sprawia, że nasz umysł działa na najwyższych obrotach przez większość doby, co nie zawsze jest dla niego dobre. 

Mając zbyt wiele na głowie zaczynamy przejmować się nieistotnymi rzeczami, nie dajemy sobie chwili wytchnienia i czujemy się przez świat niezrozumiani. Na szczęście "Jak mniej myśleć. Dla analizujących bez końca i wysoko wrażliwych" może nas nauczyć panowania nad ogromnym potencjałem naszego umysłu w sposób, którego potrzebujemy, czasem nawet nie zdając sobie z tego sprawy. 

Nawet posiadając najszybszy samochód na świecie, nic nam on nie da, jeśli nie nauczymy się go prowadzić i panować nad nim nawet w najbardziej ekstremalnych warunkach. Dopiero poznając go dogłębnie i odkrywając wszystkie jego tajemnice, możemy czuć się w nim bezpiecznie i w pełni wykorzystywać jego potencjał - dokładnie tak też jest z naszym umysłem, czego w swoim dziele uczy nas Christel Petitcollin. Po lekturze "Jak mniej myśleć. Dla analizujących bez końca i wysoko wrażliwych" zaakceptujesz siebie, nabierzesz dystansu i zgłębisz tajniki tego, co do tej pory wydawało się nie do ogarnięcia. 

Gdzie kupić "Jak mniej myśleć. Dla analizujących bez końca i wysoko wrażliwych"? 

"Jak mniej myśleć. Dla analizujących bez końca i wysoko wrażliwych" to wyjątkowo popularna pozycja wśród wszystkich osób, które za swój życiowy cel obrały sobie samorealizację i rozwój, które jednak nie przeszkadzają w spokojnym cieszeniu się życiem. Eksperci prześcigają się w poradach, jednak po tej lekturze sam będziesz doskonale wiedział, w jaki sposób panować nad wszystkim i w pełni wykorzystywać swój potencjał, jednocześnie dostarczając umysłowi należnego odpoczynku w ciągu dnia. 

Aby nabyć to niezwykłe dzieło, wystarczy wejść na Allegro i złożyć zamówienie, po którym tytuł błyskawicznie trafi w Twoje ręce. Teraz wystarczy tylko usiąść wygodnie w ulubionym fotelu i pogrążyć się w lekturze, po zakończeniu której już nic nie będzie takie samo. Nie pozwól, by Twoje niezwykłe zdolności stały się problemem, który spędza Ci sen z powiek, a ciągłe wątpliwości i zadawanie pytań bezlitośnie Cię męczyło - przekuj to w swoją największą zaletę i panuj nad tym tak, by zacząć się tym cieszyć bez ograniczeń, na Twoich warunkach.  

 

Artykuł partnera

Zobacz

Niezależnie od tego, w jakim biurze pracujemy, a także gdzie się ono znajduje, warto zaopatrzyć tę przestrzeń we wszelkie niezbędne artykuły i gadżety, które ułatwią nam wykonywanie codziennych obowiązków. Dlatego zarówno osoby pracujące poza domem, jak i te preferujące home office, powinny zwrócić uwagę czy dysponują wszystkimi przydatnymi artykułami biurowymi. Które z...

​Odpowiednie wyposażenie biura ma duży wpływ na efektywność pracy personelu. Jeżeli pomieszczenie to nie jest zaaranżowane w ergonomiczny sposób i brakuje w nim podstawowych artykułów biurowych, wówczas pracownicy mogą mieć problem ze sprawnym wypełnianiem swoich obowiązków. Z tego powodu, warto na bieżąco zaopatrywać tę przestrzeń we wszystkie niezbędne produkty i zadbać...

​Zainteresowanie pracą opiekunek osób starszych w Niemczech wzrasta. Czym jest to spowodowane? Z pewnością nowe osoby przyciągają atrakcyjne zarobki, ale też stabilna branża. Jeśli jesteś osobą empatyczną, wyrozumiałą i sumienną - możesz spróbować swoich sił w opiece. Jednak, by podjąć współpracę z renomowaną agencją predyspozycje charakterologiczne nie wystarczą...