loader

Ile kosztuje sufit napinany?

Tęsknisz za białym sufitem, który jest gładki i nieskazitelny? Może ozdobiony zdjęciem lub rozgwieżdżonym nocnym niebem. To możliwe!!! Nowoczesne sufity napinane spełnią Twoje marzenia.

Montaż sufitów napinanych: zakres i koszt

Sufit napinany to element wykończeniowy wykonany z płótna zamontowanego na profilu metalowym lub plastikowym. Obecnie rola płótna nie jest tak ważna jak kiedyś. Zamiast tego jest wykonywany przez nowoczesny materiał wykonany z PVC lub poliestru, który pozwala na maksymalną trwałość i łatwą pielęgnację. Biały sufit napinany jest najlepszą opcją, ale istnieje wiele innych opcji, w tym czarne sufity napinane, egzotyczne drukowane płótno i ręcznie malowane.

Średni koszt sufitów napinanych dla Polski

Jaki jest koszt sufitu napinanego w Polsce? Konstrukcje te kosztują średnio 100 zł za metr kwadratowy. Jednak minimalna cena za sufit napinany to 50 zł. Recenzje sufitów napinanych w najniższych cenach nie zawsze są pozytywne. Polecamy zwrócić uwagę na średni koszt budowy.

Istnieją firmy, które mogą stworzyć sufity napinane specjalnie dla Twojego salonu. Te sufity napinane mogą być zainstalowane w błyszczących lub matowych wykończeniach i kosztują do 300 złotych za każdy metr kwadratowy. Zobacz jak zrobić sufit napinany w domu.

Sufit napinany

Jakie są koszty sufitów napinanych w Polsce?

Sufity napinane wyceniane są za metr kwadratowy płótna. Jednak w przypadku zamówienia sufitu napinanego z nadrukiem lub czarnego, koszt będzie wyższy ze względu na konieczność wykonania dodatkowych dekoracji i ewentualnie dopasowania wzorów na powierzchniach składających się z wielu płócien.

Materiały użyte do wykonania sufitów napinanych również będą miały wpływ na ich cenę. Płótna gipsowo-kartonowe są najbardziej przystępne cenowo, natomiast sufity wykonane z tkanin, zwłaszcza z jedwabiu naturalnego o tej samej powierzchni, mogą być nawet 10-20x droższe.

Sufity napinane można zamówić na wielu stronach internetowych, które bazują na konkretnym pomyśle. Dostępny jest kalkulator, który pozwoli Ci wprowadzić wszystkie dane i obliczyć koszt sufitu napinanego w salonie lub innym pomieszczeniu.

Oto kilka innych ważnych wskaźników, które mogą wpłynąć na cenę za m2 dla sufitów napinanych:

  • Im większy obszar sufitu, zapłacisz mniej za jego projekt i instalację.
  • Sufity napinane są droższe, jeśli mają dodatkowe elementy, takie jak kąty, światła LED i rozwiązania wielopoziomowe.
  • Decyzja o zainstalowaniu dachu napinanego z teksturą itp.

Gdzie mogę znaleźć firmę, która oferuje wysokiej jakości i niedrogie usługi instalacji sufitów napinanych?

Najlepszym sposobem na znalezienie niedrogich sufitów napinanych jest skorzystanie z internetu. Jeśli nie chcesz szukać wśród dziesiątek firm oferujących wymagane usługi w Twojej okolicy, istnieją inne opcje.

Możesz złożyć zamówienie online z wybraną firmą. Aby dowiedzieć się, jaki jest koszt sufitu napinanego 3D lub gwieździstego, możesz również skontaktować się z wykonawcą.

Zobacz

​Dom w stylu nowoczesnej stodoły to popularny trend w architekturze, łączący prostotę formy z funkcjonalnością. Tego typu budynki charakteryzują się minimalistycznym designem, dużymi przeszkleniami oraz wykorzystaniem naturalnych materiałów, takich jak drewno, beton i stal. Styl nawiązuje do tradycyjnych wiejskich budynków, ale w nowoczesnej odsłonie. Wybór odpowiednich drzwi...

​Zakupy online stają się coraz bardziej popularne, oferując wygodę, szeroki wybór produktów i często bardziej konkurencyjne ceny. W artykule omówimy, jakie produkty do domu warto kupować online i jakie są korzyści z takich zakupów. Środki czystości Kupowanie środków czystości online daje dostęp do szerokiego asortymentu produktów, w tym tych ekologicznych i...

Wybór odpowiedniego grilla ogrodowego to decyzja, która może znacząco wpłynąć na jakość i sposób przygotowywania potraw na świeżym powietrzu. Istnieje wiele rodzajów grilli, z których każdy ma swoje unikalne cechy i możliwości. Grill węglowy: tradycyjne grillowanie z dymem i smakiem Grill węglowy to tradycyjna forma grillowania, która charakteryzuje się wykorzystaniem...