loader

Bruliony - sposób na dobrze zorganizowany początek roku szkolnego

Kiedy zbliża się okres szkolny, zastanawiamy się nad odpowiednim zestawem zeszytów i brulionów, które będą służyły dzieciom w szkolnych obowiązkach. Nad odpowiednimi przyborami do sporządzania notatek rozglądają się także studenci. Chcemy żeby produkt, który wybierzemy był solidnie wykonany, nie rozklejał się w trakcie użytkowania, miał wystarczającą ilość stron, ale też, by odpowiadał naszemu sposobowi robienia osobistych zapisków.

W bogatej ofercie artykułów szkolnych i biurowych dostępne są różne wersje jednokolorowych okładek oraz bardziej złożone kompozycje kwiatowe i geometryczne. Znajdą się również propozycje dla małych naukowców, zainteresowanych życiem roślin i zwierząt. Warto również zastanowić się nad materiałem, z którego wykonana jest okładka. Twarda oprawa z pewnością zaspokoi potrzeby miłośników solidnych i trwałych rozwiązań, natomiast miękka będzie dla rodziców zatroskanych o to, by ich dzieci nie nosiły w plecaku zbyt ciężkich zeszytów. Można znaleźć bruliony z szeroką linią lub kratką czy także takie, które posiadają zupełnie czyste kartki, dedykowane dla małego artysty.

Praktyczny kołonotatnik z bindą, na której można obracać strony, na pewno przypadnie do gustu osobom, które jednocześnie korzystają z komputera i notują. Można odwrócić go tak, by zabierał mniej miejsca niż tradycyjny zeszyt i równolegle korzystać z urządzeń elektronicznych.

Notatnik dopasowany do osobistych potrzeb

W naszej ofercie istnieje też wariant dla osób, które chcą oszczędzać papier i miejsce, a jednocześnie dbają o zachowanie porządku w notatkach. Brulion z kolorowymi kartami pozwoli podzielić strony na konkretne przedmioty i zagadnienia, dzięki czemu już nigdy nie będziesz mieć problemu ze znalezieniem konkretnych informacji. Dla miłośników stylu vintage dostępne są bruliony w oprawach przypominających skórzane, w stonowanych klasycznych kolorach. Dodatkowo są one opatrzone gumką, która uniemożliwia samoistne otwarcie się zeszytu w torbie. Jest to dobre rozwiązanie dla osób, które lubią trzymać w zeszycie ulotki, wizytówki i inne drobiazgi. Podobną funkcję spełniają bruliony zapinane na mały metalowy guzik czy takie, które zostały wyposażone w dodatkowe zagięcie przy okładkach, gdzie można wsunąć dokumenty. Olbrzymia liczba wariantów pomoże dopasować notatnik nie tylko do potrzeb, ale być może też do stylizacji.

Brulion jest rozwiązaniem dla każdego, kto lubi wracać do pisania odręcznego i cieszyć się jakością dobrego papieru i szelestem przewracanych stron oraz dla osób, które powracają do porzuconych przed laty prób pisarskich lub rysunkowych. Bogata oferta brulionów z pewnością zainspiruje ich do twórczych poszukiwań.

Więcej tutaj

foto
Autor:Redakcja

Zobacz

​Jak wygląda, skąd się bierze i jakie koszty ponoszą organizacje? Mimo że samo słowo “mikromenagement” brzmi całkiem niegroźnie – jego konsekwencje są niezwykle poważne. Wpływają nie tylko na dobrostan członków zespołu, ale i na efektywność realizowanych w firmie procesów. Mikrozarządzanie jest wszechobecne na poziomach mikro i makro. Doświadczają go...

Praca opiekunki zajmującej się osobami starszymi w Niemczech jest wymagająca, odpowiedzialna, ale również bardzo satysfakcjonująca, szczególnie wtedy gdy mamy doskonałe relacje z podopiecznymi potrafimy okazać im właściwe zrozumienie i cierpliwość. Dodatkowo opieka Niemcy to możliwość wysokich zarobków w krótkim czasie, po kilku tygodniach można...

Posiadanie własnego mieszkania to marzenie wielu osób, dlatego w momencie, w którym staje się rzeczywistością, można poczuć się zagubionym, jeśli chodzi o wystrój. Stworzenie wizji każdego z pomieszczeń to jedno, natomiast należy zwrócić uwagę na to, by każde z nich tworzyło spójną całość, ponieważ dzięki temu przebywanie w nim stanie się prawdziwą przyjemnością...