loader

Bruliony - sposób na dobrze zorganizowany początek roku szkolnego

Kiedy zbliża się okres szkolny, zastanawiamy się nad odpowiednim zestawem zeszytów i brulionów, które będą służyły dzieciom w szkolnych obowiązkach. Nad odpowiednimi przyborami do sporządzania notatek rozglądają się także studenci. Chcemy żeby produkt, który wybierzemy był solidnie wykonany, nie rozklejał się w trakcie użytkowania, miał wystarczającą ilość stron, ale też, by odpowiadał naszemu sposobowi robienia osobistych zapisków.

W bogatej ofercie artykułów szkolnych i biurowych dostępne są różne wersje jednokolorowych okładek oraz bardziej złożone kompozycje kwiatowe i geometryczne. Znajdą się również propozycje dla małych naukowców, zainteresowanych życiem roślin i zwierząt. Warto również zastanowić się nad materiałem, z którego wykonana jest okładka. Twarda oprawa z pewnością zaspokoi potrzeby miłośników solidnych i trwałych rozwiązań, natomiast miękka będzie dla rodziców zatroskanych o to, by ich dzieci nie nosiły w plecaku zbyt ciężkich zeszytów. Można znaleźć bruliony z szeroką linią lub kratką czy także takie, które posiadają zupełnie czyste kartki, dedykowane dla małego artysty.

Praktyczny kołonotatnik z bindą, na której można obracać strony, na pewno przypadnie do gustu osobom, które jednocześnie korzystają z komputera i notują. Można odwrócić go tak, by zabierał mniej miejsca niż tradycyjny zeszyt i równolegle korzystać z urządzeń elektronicznych.

Notatnik dopasowany do osobistych potrzeb

W naszej ofercie istnieje też wariant dla osób, które chcą oszczędzać papier i miejsce, a jednocześnie dbają o zachowanie porządku w notatkach. Brulion z kolorowymi kartami pozwoli podzielić strony na konkretne przedmioty i zagadnienia, dzięki czemu już nigdy nie będziesz mieć problemu ze znalezieniem konkretnych informacji. Dla miłośników stylu vintage dostępne są bruliony w oprawach przypominających skórzane, w stonowanych klasycznych kolorach. Dodatkowo są one opatrzone gumką, która uniemożliwia samoistne otwarcie się zeszytu w torbie. Jest to dobre rozwiązanie dla osób, które lubią trzymać w zeszycie ulotki, wizytówki i inne drobiazgi. Podobną funkcję spełniają bruliony zapinane na mały metalowy guzik czy takie, które zostały wyposażone w dodatkowe zagięcie przy okładkach, gdzie można wsunąć dokumenty. Olbrzymia liczba wariantów pomoże dopasować notatnik nie tylko do potrzeb, ale być może też do stylizacji.

Brulion jest rozwiązaniem dla każdego, kto lubi wracać do pisania odręcznego i cieszyć się jakością dobrego papieru i szelestem przewracanych stron oraz dla osób, które powracają do porzuconych przed laty prób pisarskich lub rysunkowych. Bogata oferta brulionów z pewnością zainspiruje ich do twórczych poszukiwań.

Więcej tutaj

Zobacz

​Zainteresowanie pracą opiekunek osób starszych w Niemczech wzrasta. Czym jest to spowodowane? Z pewnością nowe osoby przyciągają atrakcyjne zarobki, ale też stabilna branża. Jeśli jesteś osobą empatyczną, wyrozumiałą i sumienną - możesz spróbować swoich sił w opiece. Jednak, by podjąć współpracę z renomowaną agencją predyspozycje charakterologiczne nie wystarczą...

Hipnoza to stan transu, w którym kluczem jest dotarcie do nieświadomości pacjenta. Jednocześnie osoba hipnotyzowana jest świadoma wszystkiego, co się z nim dzieje. Czym jest i na czym polega hipnoza? Podczas sesji hipnotycznej świadomość rozluźnia się i przestaje blokować aktywność umysłową człowieka. Dzięki temu hipnotyzer może pracować bezpośrednio z...

Zastanawiamy się nad wprowadzeniem zmian w swoją codzienność. Z jednej strony ich pragniemy, z drugiej się ich obawiamy. Moment, w którym przełamujemy się i podejmujemy decyzję o rozpoczęciu całkowicie nowego życia, będzie przełomowy. Zaplanuj swoją przyszłość Każdy moment jest doskonałym na wprowadzenie zmian. Wiadomo, że chęć rozwoju pod każdym względem sprawi...