loader

Bruliony - sposób na dobrze zorganizowany początek roku szkolnego

Kiedy zbliża się okres szkolny, zastanawiamy się nad odpowiednim zestawem zeszytów i brulionów, które będą służyły dzieciom w szkolnych obowiązkach. Nad odpowiednimi przyborami do sporządzania notatek rozglądają się także studenci. Chcemy żeby produkt, który wybierzemy był solidnie wykonany, nie rozklejał się w trakcie użytkowania, miał wystarczającą ilość stron, ale też, by odpowiadał naszemu sposobowi robienia osobistych zapisków.

W bogatej ofercie artykułów szkolnych i biurowych dostępne są różne wersje jednokolorowych okładek oraz bardziej złożone kompozycje kwiatowe i geometryczne. Znajdą się również propozycje dla małych naukowców, zainteresowanych życiem roślin i zwierząt. Warto również zastanowić się nad materiałem, z którego wykonana jest okładka. Twarda oprawa z pewnością zaspokoi potrzeby miłośników solidnych i trwałych rozwiązań, natomiast miękka będzie dla rodziców zatroskanych o to, by ich dzieci nie nosiły w plecaku zbyt ciężkich zeszytów. Można znaleźć bruliony z szeroką linią lub kratką czy także takie, które posiadają zupełnie czyste kartki, dedykowane dla małego artysty.

Praktyczny kołonotatnik z bindą, na której można obracać strony, na pewno przypadnie do gustu osobom, które jednocześnie korzystają z komputera i notują. Można odwrócić go tak, by zabierał mniej miejsca niż tradycyjny zeszyt i równolegle korzystać z urządzeń elektronicznych.

Notatnik dopasowany do osobistych potrzeb

W naszej ofercie istnieje też wariant dla osób, które chcą oszczędzać papier i miejsce, a jednocześnie dbają o zachowanie porządku w notatkach. Brulion z kolorowymi kartami pozwoli podzielić strony na konkretne przedmioty i zagadnienia, dzięki czemu już nigdy nie będziesz mieć problemu ze znalezieniem konkretnych informacji. Dla miłośników stylu vintage dostępne są bruliony w oprawach przypominających skórzane, w stonowanych klasycznych kolorach. Dodatkowo są one opatrzone gumką, która uniemożliwia samoistne otwarcie się zeszytu w torbie. Jest to dobre rozwiązanie dla osób, które lubią trzymać w zeszycie ulotki, wizytówki i inne drobiazgi. Podobną funkcję spełniają bruliony zapinane na mały metalowy guzik czy takie, które zostały wyposażone w dodatkowe zagięcie przy okładkach, gdzie można wsunąć dokumenty. Olbrzymia liczba wariantów pomoże dopasować notatnik nie tylko do potrzeb, ale być może też do stylizacji.

Brulion jest rozwiązaniem dla każdego, kto lubi wracać do pisania odręcznego i cieszyć się jakością dobrego papieru i szelestem przewracanych stron oraz dla osób, które powracają do porzuconych przed laty prób pisarskich lub rysunkowych. Bogata oferta brulionów z pewnością zainspiruje ich do twórczych poszukiwań.

Więcej tutaj

foto
Autor:Redakcja

Zobacz

​ Wakacje to bez wątpienia nie tylko idealny czas na odpoczynek od przytłaczającej codzienności, ale i doskonała okazja do nabrania oddechu i zrelaksowania się przy wyśmienitej książce. Codzienna gonitwa za pieniądzem, rozwój kariery oraz załatwianie dziesiątek nieistotnych spraw sprawia, że zaczynamy zaniedbywać swój umysł, którego potencjał jest nieograniczony, musimy...

Inteligentne zegarki - smartwatche królują na rynku już od dobrych kilku lat. To praktyczne urządzenia, które posiadają wiele funkcji i mają zapewnić jeszcze lepszy dostęp do informacji. Ich dodatkowym atutem jest ciekawy wygląd, dzięki czemu pasują niemal każdemu. Przygotowaliśmy krótkie zestawienie kilku modeli, które pomoże Ci podjąć decyzję, jaki smartwatch wybrać...

Złoto w społecznej świadomości od dawnych czasów (może z wyjątkiem kilku kontestatorów/filozofów, takich jak Tomasz Morus) jest jednoznacznie uważane za symbol o pozytywnych konotacjach. Dlaczego dziś złoto jest takie cenne i dlaczego warto w tym celu skorzystać ze skupu Alle More?  Krótka historia złota Jeśli chcielibyśmy jednak rzucić okiem na to, co było...