loader

Okazje w Intermarche

Francuska sieć znanych hipermarketów Intermarche została założona wiele lat temu, a dokładniej w 1969 roku. Wszystko dla ułatwienia współpracy handlowców zajmujących się oferowaniem produktów z szeroko rozumianej kategorii spożywczo-przemysłowej. Sieć kontrolowana jest przez organizację pod nazwą Grupa Muszkieterów. Na dzień dzisiejszy Polska jest jednym z dziewięciu krajów europejskich, w których można znaleźć sklepy z tej znanej sieci. Pierwszy z nich otworzył swoje progi dla klientów w Zielnej Górze w 1997 roku. Od tego momentu w całym kraju powstało kolejnych 201 placówek i następne są w planach. Od niedawna Intermarche działa także na rynku stacji benzynowych.

Misja

Misją sieci Intermarche jest dostarczanie tanich i świeżych produktów dla szerokiego grona klientów.

Gazetka reklamowa

Sieć Intermarche znana jest z wydawania w tygodniowych odstępach gazetki reklamowej. W gazetce można znaleźć promowane w danym tygodniu produkty, co zazwyczaj oznacza bardzo dobrą okazję do zakupów i promocje sięgające 25% lub pozwalające dostać za darmo trzeci taki sam produkt.

Promocja Intermarche

Intermarche to nie tylko gazetka reklamowa. Sieć sklepów posiada swoją stronę internetową służącą oczywiście do reklamowania produktów, ale także do szerszego komunikowania się z klientami sklepów oraz łatwiejszego dotarcia do każdego klienta. Osoby ją odwiedzające jako pierwsze dowiedzą się o nowościach, ofertach specjalnych i promocyjnych sklepu. Jest to też strona ogólnie informująca, czyli zapewniająca kulinarne inspiracje lub zapraszająca do wzięcia udziału w różnych konkursach. Częścią strony internetowej jest sama gazetka Intermarche. Jej aktualne wydanie można zawsze znaleźć tam w wersji elektronicznej oraz pobrać na swoje urządzenie.

Najlepsze oferty

Sieć Intermarche stawia w pierwszej kolejności na produkty spożywcze codziennego użytku i właśnie te towary najczęściej znajdują się w gazetkach reklamowych. Promocjami objęte są zazwyczaj warzywa i owoce, pieczywo, mięso i wędliny, jak również produkty z własnej produkcji sieci Intermarche. Produkty własne Intermarche to bardzo ważna część oferty, ponieważ nastawienie na niskie ceny i świeżość znacznie łatwiej jest zrealizować, kiedy ma się kontrolę także nad procesem produkcji towarów, a nie tylko jej dystrybucji. Fakt produkowania ich na miejscu jest jeszcze ważniejszy.

W gazetce sieci sklepów odnaleźć można wspomniane produkty własne, ale także ofertę najbardziej znanych marek na świecie. Nikogo nie powinna zdziwić w nich obecność produktów ekologicznych czy promujących zdrowy tryb życia. Większość z produktów zdrowych posiada odpowiednie certyfikaty, co gwarantuje ich najwyższa jakość oraz źródło pochodzenia.

Warto zwrócić ponadto uwagę na oferowane w gazetkach Intermarche produkty na wagę, markowe kosmetyki i artykuły pierwszej potrzeby w gospodarstwie domowym.

Wiele promocji Intermarche ma charakter tematyczny i pozwala na przykład taniej robić zakupy większym rodzinom lub dostarcza prostych, sprawdzonych i tanich pomysłów na przygotowanie obiadu.

foto
Autor:Redakcja

Zobacz

Zakup nowej pralki to duże wyzwanie i to nie tylko finansowe, ale też związane z koniecznością wyboru odpowiedniego modelu pralki. Oferta urządzeń piorących jest tak szeroka, że trudno w kilka chwil podjąć decyzję o zakupie. Prezentujemy 10 porad, które ułatwią poszukiwania świetnej pralki i sprawią, że zakupy będą o wiele łatwiejsze. Ustalenie maksymalnego budżetu...

Wiele przedsiębiorstw i instytucji decyduje się na przedstawienie swojej działalności za pomocą różnego rodzaju broszur. Stanowią one jedną z najpopularniejszych form promocji, poprzez które prezentuje się dana firma. Broszury to wielofunkcyjne materiały reklamowe, które są bardzo praktyczne do drukowania, dlatego wykorzystywane są w wielu branżach. Mamy z nimi do czynienia...

Opiekowanie się psem to nie tylko dbanie o pełną miskę pupila i regularne wizyty u weterynarza, ale również konieczność wykonywania różnorodnych zabiegów pielęgnacyjnych. Ich zakres oraz częstotliwość zależą w dużej mierze od rasy psa, ale nie da się ich całkowicie pominąć. Jak zorganizować domową pielęgnację sierści, pazurów i uzębienia czworonoga? Psie pazury...